• Elise van Melis - directeur
  • Janneke Oldenbeuving - educatie
  • Birgitte Commissaris - zaalverhuur
  • Anneloes Bakker - museale zake
  • Hans Dolman - tentoonstellingen

Op volgorde van de afbeeldingen

Elise van Melis is de directeur van Stichting Haarlemmermeermuseum De Cruquius. Haar kun je alle financiële-, zakelijke- en beleidsvragen stellen. Elise werkt op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag. Je bereikt Elise via evmelis@shmdc.nl, op maandag en dinsdag op (023)562 04 37 en op donderdag en vrijdag via (023)528 57 04.

Janneke Oldenbeuving verzorgt alle educatie- en publieksactiviteiten. Vraag haar naar de uitgebreide educatieve projecten en kinderactiviteiten. Janneke werkt op maandag, dinsdag en donderdag. Je bereikt haar via joldenbeuving@shmdc.nl of via (023)528 57 04.

Birgitte Commissaris regelt evenementen en zaalverhuur. Ga je trouwen of wil je een zakelijke partij plaatsen? Neem contact op met Birgitte. Zij  werkt op maandag-, woensdag- en vrijdagmiddag. Je bereikt haar  via bcommissaris@shmdc.nl of via (023)528 57 04.

Anneloes Bakker regelt de museale zaken en in het bijzonder coördineert zij alles rondom de vrijwilligers. Wil je vrijwilliger worden? Dan ontmoet je Anneloes als eerste. Anneloes werkt op maandag, dinsdag en donderdag. Je bereikt haar via abakker@shmdc.nl of via (023)528 57 04 op maandag en donderdag en op dinsdag via (023)562 04 37.

Hans Dolman is onze historicus. Hij verzorgt onderzoek en de tekst en inhoud van nieuwe tentoonstellingen. Stel je vraag over de geschiedenis van Haarlemmermeer aan hem. Hans werkt van maandag t/m donderdag in Historisch Museum. Je bereikt hem via hdolman@shmdc.nl of via (023)562 04 37.

Geertje van Emmerik (nog geen afbeelding) verzorgt de marketing en communicatie van het museum. Heb je een persvraag, heb je een foto nodig of zoek je samenwerking hierin dan kan je haar het beste bellen. Geertje werkt op maandag, dinsdag en donderdag. Je bereikt haar via gvemmerik@shmdc.nl of op dinsdag en donderdag via (023)528 57 04, op maandag bereik je haar op (023)562 04 37.